6.SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

 

Antakya Necmi Asfuoğlu Anadolu Lisesi Satranç Kulübü etkinliği olarak planlanan "GELENEKSEL 6. NECMİ ASFUROĞLU SATRANÇ TURNUVASI" ödül töreni yapıldı.16 Nisan Pazartesi günü okulumuzun konferans salonunda yapılan ödül törenine

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yasir Güler, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bekir Kocaoğlan, Hayırsever Necmi  Asfuroğlu,  Gençlik ve Spor İl Şube Müdürü Ceyhun Yılmaz, turnuvaya katılan okulların temsilcileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Ödül töreni açış konuşmasını yapan okul müdürü Mustafa Keser sosyal etkinliklere verilen öneme işaret ederek Hayırsever Necmi  Asfuroğlu’na  ve satranç turnuvasına katkısı olan herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yasir Güler de yaptığı kısa konuşmada okullarda satranca olan ilginin artmasından duyduğu memnuniyeti belirterek eğitime sağladığı katkıdan dolayı Hayırsever Necmi  Asfuroğlu’na teşekkür etti. Törende Hayırsever Necmi Asfuroğlu'na turnuvaya katkılarından dolayı plaket verildi. 

Ödül töreninde turnuva birincisi Samandağ Yüksel Acun Anadolu Lisesi’nden AKIN ÇİVİ, ikinci Özel Zengi Leman Narin Anadolu Lisesi'nden ÖMER TARIK KOÇ,  üçüncü  Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi'nden DİYAP BÜYÜKAŞIK’a hediye ve plaketleri verilmiştir.

Sunuculuğunu okul öğretmenlerimizden Reyan AHUBAZ ve Oral ÇİÇEK’in yaptığı ödül töreni okul aile birliği üyelerince organize edilen kokteyl ile sona ermiştir.

 

ÖDÜL TÖRENİ RESİMLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.