4.YILDA KEP TÖRENİ COŞKUSU

Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi 2011-2012 eğitim öğretim yılı son sınıf öğrencilerimizin kep töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Okul bahçesinde yapılan törene; CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, Antakya  Belediye  Başkan Yardımcısı H. İbrahim Yerlikaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bekir Kocaoğlan, Hayırsever Necmi Asfuroğlu, bazı okulların müdürleri, okul öğretmenleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Kep töreni sunuculuğunu okulumuzun Coğrafya Öğretmeni Oral Çiçek ile Edebiyat Öğretmeni Reyan Ahubaz yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Okul Müdürü Mustafa Keser açış konuşmasını yaptı. Keser konuşmasında güzide bir eğitim yuvası kazandıran Hayırsever Necmi Asfuroğlu’na ve öğrencilerimizin yetişmesi için özverili çaba harcayan okul öğretmenlerine teşekkür etti. Öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileyen Okul Müdürü Mustafa Keser okul kapısının her zaman mezunlarımıza açık olacağını ifade etti.

Öğrencilerden oluşan çeşitli müzik gruplarının sergilediği parçalarla devam eden kep töreninde  konuklara pilav ve ayran ikram edildi. Törende mezun öğrenciler adına 12-G Sınıfı Öğrencisi Sıdıka Özkaya bir konuşma yaptı. Öğrencilerimizden Turay Mutlu, Burcu Hamitoğlu ve Senem Güzel’e keplerinin giydirilmesinin ardından tüm son sınıf öğrencilerimiz sahneye çağrılarak temsili diplomaları  verildi. Bu sırada oluşan çoşkulu tablo karşısında öğrencilerimizin yakınlarının duygusal anlar yaşaması ve büyük bir sevinç içinde olmaları gözlerden kaçmadı.

Coğrafya Öğretmeni  Oral Çiçek’in esprilerle renk kattığı kep töreninde öğrencilerimiz, keplerini havaya fırlatarak havai fişek gösterisi eşliğinde büyük bir coşku ve sevinçle eğlendiler. Kep töreni, 2011-2012 mezunu öğrencilerimizin müzik eşliğindeki coşkulu eğlencesiyle geç saatlere kadar sürdü.

TÖREN SIRASINDA "DOĞA FOTOĞRAFÇILIK" OKUL ADINA FOTOĞRAF VE KAMERA ÇEKİMİ YAPMIŞTIR.

İSTEĞEN ÖĞRENCİLERİMİZ FOTOĞRAF VE DVD ALABİLİRLER.