İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN OKULUMUZA ZİYARETİ

  

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cafer Tulmaç ve Hayırseverimiz Sayın Necmi Asfuroğlu okulumuzu ziyaret etti.  Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sivil Savunma Uzmanı İhsan Yılmaz, Okul Aile Birliği Başkanı Selim Harbiyeli, Okul Aile Birliği Üyesi Süvel Çolakoğlu eşlik ettiler. Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Müdürlüğüne atanan Mustafa Keser’e hayırlı olsun dileklerinin iletildiği ziyarette  Müdür Başyardımcısı Süleyman Büyükbaş, Müdür Yardımcısı Mahmut Kırkıcı, Müdür Yardımcısı Yalçın Kara da hazır bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cafer Tulmaç ve Hayırseverimiz Sayın Necmi Asfuroğlu okul müdürü Mustafa Keser’i ziyaretlerinde öğretmenler odasında okul öğretmenleriyle bir araya geldiler. Okul öğretmenleriyle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç okulda bulunmaktan son derece mutlu olduğunu belirtti ve öğretmenlerin isteklerinin olup olmadığını sordu. Okulun ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını belirten Sayın Tulmaç eğitim öğretim çalışmalarında başarılar diledi.
Hayırseverimiz Necmi Asfuroğlu da öğretmenlerle sohbet sırasında, okulun ihtiyaçlarının karşılanması konusunda her zaman okul yönetimi ve öğretmenlerin yanında olmaya devam edeceğini ifade etti.
Bilindiği gibi bir süre öncesine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Keser Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesine okul müdürü olarak atanmıştı.