ÇOŞKU DOLU MEZUNİYET BALOSU

Öğrencilerimizin mezuniyet balosu 24 Haziran 2009 Çarşamba günü  Dedeman'da yapıldı.Dedeman oteli bahçesinde yapılan mezuniyet gecesine Hayırsever Necmi Asfuroğlu, Okul Aile Birliği üyeleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını Okul Aile Birliği Başkanı Selim Harbiyeli yaptı. Okul yönetimi ve öğretmenlere teşekkür eden Selim Harbiyeli “Biz 4 yıl önce bu gençlerle yola çıktığımızda türlü belirsizlikler ve problemlerimiz vardı. Ama o günden bu güne her ortamda başarılı, örnek bir okul yaratmak için kollektif çalışma ve uyum demiştik. Şimdi sevinçle ve gururla çocuklarımıza bakıp bu işi ne iyi başarmışız diyorum. Sevgili gençler, şundan eminim ki bu okulda aldığınız bu eğitim ve öğretim hayatınız boyunca bize ışık tutacaktır. Çünkü çok az öğrencinin sahip olduğu ayrıca bu okuldan mezun olacaklarının hiçbirinin sahip olmayacağı. ilk mezun olma gururunu yaşıyorsunuz, ne mutlu size. Öncelikle bu muhteşem okulu, yuvayı çocuklarımıza kazandıran ve her 4 yıl boyunca maddi manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen hayırseverimiz Necmi Asfuroğlu’na, teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın, gençlerimizin 4 yıl boyunca iyi gününü, kötü gününü, sıkıntısı, mutluluğunu; babacanlılığı ve tatlı sert yaklaşımları ile paylaşan ve bir sorunu velilere ve başkalarına taşımadan çözen Okul Müdürümüz Müfit Kırar’a teşekkür ediyorum. Müdür Baş Yardımcımız Mahmut Kırkıcı’ya ve müdür yardımcımız Süleyman Büyükbaş’a, çocuklarımızın ve biz velilerin kahrını çeken ama yılmayan öğretmenlerimize teşekkür eder ve başarı gösterip bizi mahcup etmeyen, başımızı her an için dik tutan siz gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Mezuniyet Balosu, dereceye giren öğrencilere plaket ve ödüllerinin verilmesiyle devam etti. 2008-2009 eğitim öğretim yılında okul birincisi Mustafa Onur Şengezer, ikinci Yağmur Yatkın ve üçüncü Selahattin Yılmaz’a; Hayırsever Necmi Asfuroğlu plaket ve cumhuriyet altını verdi. Okul birincisi Mustafa Onur Şengezer mezun öğrenciler adına yaş kütüğe plaket çaktı. Mezuniyet pastasını ilk üç dereceyi paylaşan öğrencilerimiz kesti. Pasta kesiminin ardından öğrencilerimiz, aileleri ve öğretmenleriyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.
MEZUNİYET BALOSUYLA İLGİLİ DİĞER RESİMLERE BURADAN

ULAŞABİLİRSİNİZ.