ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı  Sayın Dr. Lütfü SAVAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı  Sayın Halil İbrahim YELKAYA, Hayırseverimiz Sayın Necmi ASFUROĞLU ve  Hayırseverimizin oğlu  Sayın Asaf  ASFUROĞLU 09.03.2012 Cuma günü okulumuza  ziyarette bulundular.  Ziyaret esnasında  Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Selim HARBİYELİ, Okul Aile Birliği Üyesi Sayın Süvel ÇOLAKOĞLU, Sayın  Meysun ERSÖZLÜ, Sayın Fatma Gül SEMERCİOĞLU  da hazır bulundular.
Sohbette Belediye Başkanımızın okulumuz bölgesinde geçen çocukluk yıllarına ait hatıraları dile getirilerek nostalji yaşandı.

Sayın  Başkan, okulumuzun genel durumu ve öğrenci başarısı hakkında ön bilgiler aldıktan sonra  “ Eğitimde başarı ve kaliteyi arttırma hususunda Belediye olarak bize düşen görev ne varsa yapmaya hazırız ayrıca her zaman  her konuda bizi yanınızda bilin.” diyerek başarı temennilerinde bulundu.

Hayırseverimiz Necmi Asfuroğlu da okulun temel ihtiyaçlarının karşılanmasında her zaman okul yönetiminin yanında yer aldığını bundan sonra da yer almaya devam edeceğini belirtti.

Okul Müdürü Mustafa KESER misafirlerimize hitaben  “ Sizleri bugün aramızda gördüğümüz için çok kıvançlıyız. Hepimizin ortak hedefi, geleceğimizi teslim edeceğimiz gençlerimizi yarınlara daha bilinçli, daha donanımlı hazırlamaktır. Bu hususta gösterilen destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. “ dedi.