SINIFLAR ARASINDA MÜNAZARA

Okulumuzda bu yıl 10. sınıf öğrencilerinin katılımıyla bir münazara yarışması düzenlendi. Her sınıf kendi içinde iki takım çıkararak sınıflarını temsil edecek takımın belirleneceği birer eleme yarışması yaptı. Bu elemelerden sonra ise sıra yarı finale geldi.

Münazara yarışmasının yarı finali 29 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde okulumuzun konferans salonunda yapıldı.

10- A sınıfını Betül Sayın, Ali Bilegi, Ali Anıl Reyhan ve Ebru Göztepe; 10-B sınıfını ise Hüsniye Yılmaz, İbrahim Çulha, Ünal Çimen ve Yunus Zubaroğlu’nun temsil ettikleri, 29 Şubat 2012 Çarşamba günü yapılan yarı final karşılaşmasında “Bireyin yetişmesinde aile daha etkilidir.” düşüncesini savunan 10-A sınıfı jüriden aldığı toplam 1005 puanla yarışmadan galip ayrıldı.

10-F sınıfını Fidan Kudret, Aylin Bilgin, Ecem Kulübecioğlu ve Mehmet Çakır; 10-G sınıfını ise Sami Bağdadioğlu, Selen Cabiroğlu, Yasemin Çirkin ve Doğukan Aksoy’un temsil ettikleri ve 1 Mart 2012 Perşembe günü yapılan karşılaşmadan ise  yine “Bireyin yetişmesinde aile daha etkilidir.” düşüncesini savunana 10-G sınıfı 1189 puan alarak galip ayrılmayı bildi.

10-A ve 10- G sınıfları Mayıs ayında yapılacak final karşılaşmasına şimdiden hazırlanmaya başladılar. Bu güzel ve yararlı etkinliğin final karşılaşmasına hepinizi bekliyoruz.